porada-prawna24.pl

ODSZKODOWANIA

Pomoc w Obszarze Odszkodowań za Wypadki Komunikacyjne

Odszkodowania i wypadki komunikacyjne - Kompleksowe Wsparcie Prawne

Kancelaria Adwokacka Marka Strzeleckiego zajmuje się negocjowaniem odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych związanych z wypadkami komunikacyjnymi i innymi roszczeniami związanymi z realizacją polis ubezpieczeniowych. 

Zakres usług obejmuje:

  • Analizę: Zgromadzone doświadczenie pozwala mi realnie ocenić czy są podstawy do złożenia roszczenia Rzetelnie zbadam okoliczności wypadku, w tym określę dowody i dokumentację, aby wykazać należne świadczenia i skutecznie dochodzić roszczeń odszkodowawczych.
  • Ocenę szkód: Pomagam klientom w ocenie szkód materialnych i niematerialnych, w tym uszczerbku na zdrowiu, strat finansowych oraz kosztów leczenia i rehabilitacji. Pomogę określić rodzaj świadczeń należnych (zadośćuczynienie, odszkodowanie, renta) świadczenia i wycenić kwotę, o którą możemy ubiegać się przed Sądem.
  • Negocjacje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym: Prowadzę negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi w celu uzyskania sprawiedliwego odszkodowania. W dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych negocjuję możliwie najwyższe kwoty. 
  • Reprezentację przed Sądem: Reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych, jeżeli negocjacje z ubezpieczycielem nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. 

Pomagam poszkodowanym w wypadkach i ich bliskim w uzyskaniu wysokich świadczeń od towarzystw ubezpieczeniowych nie tylko poprzez  dostarczanie profesjonalnych rozwiązań prawnych, ale także w oparciu o empatię i zrozumienie dla trudnych sytuacji życiowych moich klientów. Dbam o ochronę ich praw i interesów.

POMOC I PORADY PRAWNE

Skontaktuj się z Kancelarią Adwokacką Marka Strzeleckiego w celu uzyskania porady prawnej. Zadzwoń lub lub skorzystaj z formularza kontaktowego podając szczegóły sprawy. Zapewniamy odpowiedź w ciągu 24 godzin, gwarantując przy tym pełną dyskrecję i profesjonalizm naszych usług.

INNE SPECJALIZACJE

SPRAWY SPADKOWE

Zobacz więcej

PRAWO RODZINNE

Zobacz więcej

PRAWO KARNE

Zobacz więcej

POZOSTAŁE GAŁĘZIE PRAWA

Skontaktuj sięZadzwoń teraz

ADWOKAT MAREK STRZELECKI

KANCELARIA ADWOKACKA IGOŁOMIA - KRAKÓW
Wykonuję zawód adwokata jako członek Izby Adwokackiej w Krakowie. Pomocą prawną zajmuję się od ponad 20 lat. Specjalizuję się w sprawach rodzinnych, karnych i cywilnych. Szeroką wiedzę i doświadczenie opieram nie tylko na praktyce adwokackiej, ale swoje kompetencje budowałem także w oparciu o aplikację prokuratorską. Dzięki temu, często podejmuję się prowadzenia spraw skomplikowanych i wymagających znajomości wielu gałęzi prawa.

Prowadzę sprawy rodzinne (rozwód, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku, kontakty z dzieckiem), karne (zatrzymanie, areszt, jazda pod wpływem alkoholu, przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, kradzież, oszustwo) i cywilne (odszkodowanie, zasiedzenie, sprawy o zapłatę).

Aby zapewnić klientom wszechstronną i rzetelną pomoc, współpracuję z notariuszami, radcami, detektywami, mediatorami, rzeczoznawcami, kuratorami, prowadzę negocjacje pozasądowe. Zaufanie klientów buduję w oparciu o tajemnicę zawodową, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie.

OPISZ PROBLEM - WYPEŁNIJ FORMULARZ

Formularz kontaktowy
DANE OSOBOWE *

LUB ZADZWOŃ

789 413 540

Specjalista z zakresu prawa karnego, rodzinnego i cywilnego.
Biuro: Igołomia 293
Biuro: ul. Kurkowa 3/3 - Kraków
envelope