porada-prawna24.pl

PRAWO KARNE

Obsługa Prawna w Zakresie Prawa Karnego

Obsługa Prawna w Zakresie Prawa Karnego

Jestem karnistą z ponad 20 letnim doświadczeniem. Gwarantuję najwyższe standardy pomocy prawnej w zakresie strategii obrony oraz reprezentacji przed organami ścigania i sądem, ponieważ obok praktyki adwokackiej swoje kompetencje zdobyłem podczas aplikacji prokuratorskiej. Wiedza i doświadczenie z zakresu kryminologii, kryminalistyki, medycyny sądowej, eksperymentów procesowych, rekonstrukcji wypadków powodują, że jestem w stanie skutecznie działać na każdym etapie postępowania karnego.

  • Reprezentacja w postępowaniach karnych przed Policją, Prokuraturą, Sądem
  • Profesjonalna pomoc w sprawach związanych z zatrzymaniem, aresztowaniem, dozorem, a także w sprawach dotyczących przestępstw narkotykowych.
  • Obrona w sprawach o zbrodnie i występki
  • Wnioski o wykonanie kary w systemie dozoru elektronicznego, odroczenie wykonania kary, warunkowe przedterminowe zwolnienie, wyrok łączny
  • Pomoc prawna osobom pokrzywdzonym w przestępstwach i reprezentowanie oskarżycieli posiłkowych
  • Pomoc związana ze sprawami dotyczącymi przemocy w rodzinie
  • Prywatny akt oskarżenia
  • Postępowania z nieletnimi sprawcami czynów karalnych

W sprawach karnych, szybki kontakt z adwokatem i ustalenie skutecznej linii obrony są kluczowe, dlatego oferuję całodobową dostępność i gotowość do działania w nagłych sytuacjach, aby podjąć niezbędną inicjatywę dowodową i ustalić taktykę obrończą.

POMOC I PORADY PRAWNE

Skontaktuj się z Kancelarią Adwokacką Marka Strzeleckiego w celu uzyskania porady prawnej. Zadzwoń lub lub skorzystaj z formularza kontaktowego podając szczegóły sprawy. Zapewniamy odpowiedź w ciągu 24 godzin, gwarantując przy tym pełną dyskrecję i profesjonalizm naszych usług.

INNE SPECJALIZACJE

SPRAWY SPADKOWE

Zobacz więcej

PRAWO RODZINNE

Zobacz więcej

PRZESTĘPSTWA NARKOTYKOWE

Zobacz więcej

POZOSTAŁE GAŁĘZIE PRAWA

Skontaktuj sięZadzwoń teraz

ADWOKAT MAREK STRZELECKI

KANCELARIA ADWOKACKA IGOŁOMIA - KRAKÓW
Wykonuję zawód adwokata jako członek Izby Adwokackiej w Krakowie. Pomocą prawną zajmuję się od ponad 20 lat. Specjalizuję się w sprawach rodzinnych, karnych i cywilnych. Szeroką wiedzę i doświadczenie opieram nie tylko na praktyce adwokackiej, ale swoje kompetencje budowałem także w oparciu o aplikację prokuratorską. Dzięki temu, często podejmuję się prowadzenia spraw skomplikowanych i wymagających znajomości wielu gałęzi prawa.

Prowadzę sprawy rodzinne (rozwód, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku, kontakty z dzieckiem), karne (zatrzymanie, areszt, jazda pod wpływem alkoholu, przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, kradzież, oszustwo) i cywilne (odszkodowanie, zasiedzenie, sprawy o zapłatę).

Aby zapewnić klientom wszechstronną i rzetelną pomoc, współpracuję z notariuszami, radcami, detektywami, mediatorami, rzeczoznawcami, kuratorami, prowadzę negocjacje pozasądowe. Zaufanie klientów buduję w oparciu o tajemnicę zawodową, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie.

OPISZ PROBLEM - WYPEŁNIJ FORMULARZ

Formularz kontaktowy
DANE OSOBOWE *

LUB ZADZWOŃ

789 413 540

Specjalista z zakresu prawa karnego, rodzinnego i cywilnego.
Biuro: Igołomia 293
Biuro: ul. Kurkowa 3/3 - Kraków
envelope