porada-prawna24.pl

PRZESTĘPSTWA NARKOTYKOWE

Przestępstwa Narkotykowe - Profesjonalna Obrona Prawna Igołomia i Kraków

Przestępstwa Narkotykowe - Profesjonalna Obrona Prawna

Działam w oparciu o zasadę, że adwokat nie broni przestępstwa, ale człowieka. Szeroka wiedza i praktyka w obszarze prawa karnego zdobyta podczas aplikacji prokuratorskiej pozwala mi skutecznie działać w sytuacji oskarżeń o przestępstwa narkotykowe. Efektywnie wykorzystuję narzędzia prawne do minimalizowania negatywnych konsekwencji dla klientów. Uczestniczę przy przesłuchaniach, negocjuję z prokuraturą i reprezentuję klientów przed sądem, zapewniając obronę dostosowaną do unikalnych okoliczności sprawy.

Skuteczna obrona w sprawach o przestępstwa i wykroczenia narkotykowe:

  • posiadanie
  • udzielanie
  • handel
  • wytwarzanie
  • przemyt
  • przestępstwa i wykroczenia pośrednio związane z narkotykami np. prowadzenie pojazdu pod wpływem środka odurzającego, demoralizacja nieletnich

Zaufaj adwokatowi z wieloletnim doświadczeniem, który pomoże Ci stawić czoła wyzwaniom związanym z oskarżeniami o przestępstwa narkotykowe. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji lub umówić konsultację.

POMOC I PORADY PRAWNE

Skontaktuj się z Kancelarią Adwokacką Marka Strzeleckiego w celu uzyskania porady prawnej. Zadzwoń lub lub skorzystaj z formularza kontaktowego podając szczegóły sprawy. Zapewniamy odpowiedź w ciągu 24 godzin, gwarantując przy tym pełną dyskrecję i profesjonalizm naszych usług.

INNE SPECJALIZACJE

SPRAWY SPADKOWE

Zobacz więcej

PRAWO RODZINNE

Zobacz więcej

PRAWO KARNE

Zobacz więcej

POZOSTAŁE GAŁĘZIE PRAWA

Skontaktuj sięZadzwoń teraz

ADWOKAT MAREK STRZELECKI

KANCELARIA ADWOKACKA IGOŁOMIA - KRAKÓW
Wykonuję zawód adwokata jako członek Izby Adwokackiej w Krakowie. Pomocą prawną zajmuję się od ponad 20 lat. Specjalizuję się w sprawach rodzinnych, karnych i cywilnych. Szeroką wiedzę i doświadczenie opieram nie tylko na praktyce adwokackiej, ale swoje kompetencje budowałem także w oparciu o aplikację prokuratorską. Dzięki temu, często podejmuję się prowadzenia spraw skomplikowanych i wymagających znajomości wielu gałęzi prawa.

Prowadzę sprawy rodzinne (rozwód, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku, kontakty z dzieckiem), karne (zatrzymanie, areszt, jazda pod wpływem alkoholu, przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, kradzież, oszustwo) i cywilne (odszkodowanie, zasiedzenie, sprawy o zapłatę).

Aby zapewnić klientom wszechstronną i rzetelną pomoc, współpracuję z notariuszami, radcami, detektywami, mediatorami, rzeczoznawcami, kuratorami, prowadzę negocjacje pozasądowe. Zaufanie klientów buduję w oparciu o tajemnicę zawodową, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie.

OPISZ PROBLEM - WYPEŁNIJ FORMULARZ

Formularz kontaktowy
DANE OSOBOWE *

LUB ZADZWOŃ

789 413 540

Specjalista z zakresu prawa karnego, rodzinnego i cywilnego.
Biuro: Igołomia 293
Biuro: ul. Kurkowa 3/3 - Kraków
envelope