porada-prawna24.pl

PRAWO RODZINNE

Usługi Prawnicze w Zakresie Prawa Rodzinnego Igołomia i Kraków.

Usługi Prawnicze w Obszarze Prawa Rodzinnego

Sprawy rodzinne to moja specjalizacja od 2005 roku. W tym czasie pomogłem tysiącom klientów rozwiązać trudne relacje osobiste i majątkowe w rodzinie. Zajmuję się postępowaniami związanymi z rozwodem i separacją, podziałem majątku w rodzinie, sporami dotyczącymi dzieci. Prowadzę sprawy trudne i złożone. Aby zapewnić kompleksową pomoc i kontrolę nad przebiegiem procesu, współpracuję z wieloma specjalistami np. detektywami, rzeczoznawcami, kuratorami, notariuszami, doradcami, psychologami, biorę udział w mediacjach i negocjacjach. Działam w oparciu o paremię „ Hominum causa omne ius constitutum sit " co oznacza, że wszelkie prawo ustanawia się ze względu na ludzi. Sprawy rodzinne wymagają nie tylko rozwiązań prawnych, ale także osobistego zaangażowania, życiowego doświadczenia, empatii i zrozumienia dla potrzeb i kryzysów rodzinnych . Każda trudna rodzinna sytuacja jest wyzwaniem, dlatego szukam rozwiązań i przepisów, które z sukcesem zastosuję w tej konkretnej sprawie.

Zakres usług:

 • rozwód i separacja
 • rozwód z orzekaniem o winie i bez orzekania winy
 • alimenty
 • zaspokajanie potrzeb rodziny
 • ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej
 • kontakty z dzieckiem
 • opieka naprzemienna
 • plan opieki nad dzieckiem
 • podział majątku
 • rozdzielność majątkowa
 • ustalenie ojcostwa
 • adopcja
 • piecza zastępcza
 • opieka i kuratela

Kancelaria jest przyjazna dzieciom! Podczas wizyt w Kancelarii rodzicom często towarzyszą dzieci. Zawsze są mile widziane! Jeśli rodzic znalazł się w trudnej sytuacji ważne, aby otrzymał wsparcie, ale dla dziecka ta sytuacja może być zbyt obciążająca. Nie wszystkie sprawy są przeznaczone dla małych uszu. Nawet jeśli dorosłym wydaje się, że dziecko nie rozumie skomplikowanych spraw dorosłych, doskonale odczytuje ono emocje i atmosferę napięcia. W kancelarii dziecko może skorzystać z kącika, w którym czeka na niego Miś Adwokat (specjalizuje się w przytulaniu, ale jest też gotowy do zabawy i psot) książeczki o jego leśnych sprawach, kolorowanki wodne etc.

POMOC I PORADY PRAWNE

Skontaktuj się z Kancelarią Adwokacką Marka Strzeleckiego w celu uzyskania porady prawnej. Zadzwoń lub lub skorzystaj z formularza kontaktowego podając szczegóły sprawy. Zapewniamy odpowiedź w ciągu 24 godzin, gwarantując przy tym pełną dyskrecję i profesjonalizm naszych usług.

INNE SPECJALIZACJE

SPRAWY SPADKOWE

Zobacz więcej

PRAWO KARNE

Zobacz więcej

PRZESTĘPSTWA NARKOTYKOWE

Zobacz więcej

POZOSTAŁE GAŁĘZIE PRAWA

Skontaktuj sięZadzwoń teraz

ADWOKAT MAREK STRZELECKI

KANCELARIA ADWOKACKA IGOŁOMIA - KRAKÓW
Wykonuję zawód adwokata jako członek Izby Adwokackiej w Krakowie. Pomocą prawną zajmuję się od ponad 20 lat. Specjalizuję się w sprawach rodzinnych, karnych i cywilnych. Szeroką wiedzę i doświadczenie opieram nie tylko na praktyce adwokackiej, ale swoje kompetencje budowałem także w oparciu o aplikację prokuratorską. Dzięki temu, często podejmuję się prowadzenia spraw skomplikowanych i wymagających znajomości wielu gałęzi prawa.

Prowadzę sprawy rodzinne (rozwód, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku, kontakty z dzieckiem), karne (zatrzymanie, areszt, jazda pod wpływem alkoholu, przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, kradzież, oszustwo) i cywilne (odszkodowanie, zasiedzenie, sprawy o zapłatę).

Aby zapewnić klientom wszechstronną i rzetelną pomoc, współpracuję z notariuszami, radcami, detektywami, mediatorami, rzeczoznawcami, kuratorami, prowadzę negocjacje pozasądowe. Zaufanie klientów buduję w oparciu o tajemnicę zawodową, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie.

OPISZ PROBLEM - WYPEŁNIJ FORMULARZ

Formularz kontaktowy
DANE OSOBOWE *

LUB ZADZWOŃ

789 413 540

Specjalista z zakresu prawa karnego, rodzinnego i cywilnego.
Biuro: Igołomia 293
Biuro: ul. Kurkowa 3/3 - Kraków
envelope