porada-prawna24.pl

SPRAWY SPADKOWE

Sprawy Spadkowe - Kompleksowe Wsparcie Prawne Igołomia i Kraków

Sprawy Spadkowe - Kompleksowe Wsparcie Prawne

Sprawy spadkowe należą do najbardziej złożonych i wymagających, a także delikatnych obszarów prawa ponieważ jak mówi łacińska paremia Omnis definitio in iure civili periculosa est: parum est enim, ut non subverti posset Wszelka definicja w prawie cywilnym jest niebezpieczna, ponieważ rzadko kiedy nie można jej podważyć.
W zakresie prawa spadkowego nieustępliwie walczę o prawa moich klientów wykorzystując specjalistyczna wiedzę i umiejętności negocjacyjne. Sprawy spadkowe prowadzę dbając o to, aby każdy etap procesu spadkowego był realizowany sprawnie i zgodnie z wolą klienta oraz zrozumieniem dla skomplikowanych relacji międzyludzkich.

Pomoc w sprawach spadkowych obejmuje:

  • Testament i planowanie spadkowe: Profesjonalne doradztwo,  jak zabezpieczyć przyszłych spadkobierców i  uniknąć konfliktów w rodzinie oraz  przyspieszyć cały proces spadkowy, pomoc w sporządzeniu własnoręcznego testamentu i testamentu w formie notarialnej oraz  wpisanie go do rejestru notarialnego.
  • Procedury dziedziczenia: Reprezentacja w sprawach dziedziczenia, w tym w kwestiach związanych ze stwierdzeniem nabycia spadku z mocy ustawy, określeniem kolejności dziedziczenia i udziałów w spadku, które przypadają na każdego ze spadkobierców, uznaniem i podważeniem testamentu, odrzuceniem spadku, zachowkiem. 
  • Dział spadku: Reprezentacja w postępowaniach sądowych w sprawach dotyczących podziału spadku i negocjacje pozasądowe w przypadkach sporów między spadkobiercami. 
  • Zabezpieczenie praw spadkowych: Pomoc w zabezpieczeniu praw spadkowych klienta, ochrona przed długami spadkowymi, pomoc w problemach spadkowych najbliższej i dalszej rodziny, małoletnich, a także osób żyjących w nieformalnym związku, uregulowanie kwestii podatku od spadku 

Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji lub umówienia konsultacji.

POMOC I PORADY PRAWNE

Skontaktuj się z Kancelarią Adwokacką Marka Strzeleckiego w celu uzyskania porady prawnej. Zadzwoń lub lub skorzystaj z formularza kontaktowego podając szczegóły sprawy. Zapewniamy odpowiedź w ciągu 24 godzin, gwarantując przy tym pełną dyskrecję i profesjonalizm naszych usług.

INNE SPECJALIZACJE

SPRAWY KARNE

Zobacz więcej

PRAWO RODZINNE

Zobacz więcej

SPRAWY NARKOTYKOWE

Zobacz więcej

POZOSTAŁE GAŁĘZIE PRAWA

Skontaktuj sięZadzwoń teraz

ADWOKAT MAREK STRZELECKI

KANCELARIA ADWOKACKA IGOŁOMIA - KRAKÓW
Wykonuję zawód adwokata jako członek Izby Adwokackiej w Krakowie. Pomocą prawną zajmuję się od ponad 20 lat. Specjalizuję się w sprawach rodzinnych, karnych i cywilnych. Szeroką wiedzę i doświadczenie opieram nie tylko na praktyce adwokackiej, ale swoje kompetencje budowałem także w oparciu o aplikację prokuratorską. Dzięki temu, często podejmuję się prowadzenia spraw skomplikowanych i wymagających znajomości wielu gałęzi prawa.

Prowadzę sprawy rodzinne (rozwód, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku, kontakty z dzieckiem), karne (zatrzymanie, areszt, jazda pod wpływem alkoholu, przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, kradzież, oszustwo) i cywilne (odszkodowanie, zasiedzenie, sprawy o zapłatę).

Aby zapewnić klientom wszechstronną i rzetelną pomoc, współpracuję z notariuszami, radcami, detektywami, mediatorami, rzeczoznawcami, kuratorami, prowadzę negocjacje pozasądowe. Zaufanie klientów buduję w oparciu o tajemnicę zawodową, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie.

OPISZ PROBLEM - WYPEŁNIJ FORMULARZ

Formularz kontaktowy
DANE OSOBOWE *

LUB ZADZWOŃ

789 413 540

Specjalista z zakresu prawa karnego, rodzinnego i cywilnego.
Biuro: Igołomia 293
Biuro: ul. Kurkowa 3/3 - Kraków
envelope